مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

21 شهريور 1398   /   کد مطلب: 22899   /   بازدید: 1054   /   نظرات: 3

:

شهرداری در ازای کدام خدمات برای اهالی مسکن مهر جهاد سبزوار برگه های عوارض نوسازی صادر کرده است؟

با سلام به دلسوزان و حامیان مردمی اسرارنامه
 
 لطفا به شهرداری سبزوار تذکر داده شود در ازای ارائه کدام خدمات رفاهی برای اهالی مظلوم مسکن مهر جهاد سبزوار در پشت جایگاه  CNG در ابتدای جاده توحید شهر برگه های عوارض نوسازی با اخطار قطع برق صادرنموده است . در حالی که برای هیچ یک از مالکین واحدهای مسکونی بعد از گذشت سه سال از زمان تحویل هنوز پایانکار و سند مالکیت صادر نشده است. از طرفی علیرغم گرفتن وجه فضاسازی ازمالکین توسط پیمانکار در هنگام تحویل نهایی تاکنون هیچ گونه فضا سازی هم صورت نگرفته است. خاکی بودن محوطه داخل مجتمع به اضافه سگهای ولگرد در داخل مجتمع امان ساکنین را بریده است . خواهشمندیم شهردای محترم را ملزم به پاسخگویی در این بی عدالتی آشکار نمایید.
 
                                باتشکر اهالی مجتمع مسکن مهر جهاد سبزوار 

نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


زینب السادات موسوی
0 مخالف 65 موافق
با تشکر از راهنمایی و رانندگی که محوطه مجتمع مسکونی مهر جهاد سبزوار تبدیل به گاراژ انواع کامیون و تریلی حمل خودرو های سایپا و ایران خودرو شده است. و این موضوع هر لحظه جان کودکان بازیگوش در محوطه مجتمع را تهدید می کند. با وجود اطلاع مداوم به پلیس راهور سبزوار برای رفع این معضل خطرناک متاسفانه تاکنون هیچ اقدامی عملی در جهت ممانعت از پارک خودرو های سنگین صورت نگرفته است.
29 شهريور 1398 - ساعت 18:13

سمانه صابری
0 مخالف 76 موافق
با سلام و تشکر از اسرار نامه ای های پر تلاش که صدای مردم را به گوش مسئولین می رسانند .

باید عرض کنم که شهرداری سبزوار درآمد حاصله از فروش پارکینگ و تراکم را باید در زمینه توسعه فضای سبز ، و روان سازی و متعادل کردن ترافيک افسار گریخته سبزوار هزینه نماید از جمله افزایش بزرگراههای درون شهری همانند بزرگراه ابریشم که از زمان گشایش تا کنون بار ترافیکی قابل توجهی را مدیریت کرده است. لذا توقع داریم کاربری این بزرگراه ارزشمند را از طرح کمربندی خارج نماید و به فکر ایجاد یک آزاد راه بدون هیچ گونه تقاطع هم سطح در محدوده استحفاظی شهرسبزوار باشد.
23 شهريور 1398 - ساعت 11:38

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و نظر شما دوست عزیز.
مطلبتان در بخش صدای مردم انعکاس یافت.
پیروز باشید...

رسول شهابی
0 مخالف 79 موافق
متاسفانه با خودگردان شدن شهرداری ها فشار مضاعفی به شهروندان وارد می شود به خصوص شهر های بزرگ خراسان رضوی که از بودجه های استانی هم سهم ناچیزی نصیبشان می شود و همه بودجه را شهر مشهد با پروژه های عمرانی عریض و طویلش می بلعد.
21 شهريور 1398 - ساعت 23:14

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات